Start Strona główna lista artykułów Bal Karnawałowy dla Seniorów z Osiedla Tysiąclecia.

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Bal Karnawałowy dla Seniorów z Osiedla Tysiąclecia. Drukuj
środa, 14 lutego 2018 16:17

Wszyscy lubimy karnawał…niestety wszystko co fajne za szybko się kończy. Dlatego przynajmniej pożegnanie karnawału powinno być huczne i wesołe. I takie właśnie było w Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast”  12 lutego.

Rada Jednostki Pomocniczej nr 9 wraz ze Spółdzielnią zorganizowały bal karnawałowy dla Seniorów z Osiedla Tysiąclecia. Zabawa była fantastyczna. W imieniu organizatorów bal otworzyli : Przewodniczący Rady Nadzorczej SM ‘Piast” – Pan Józef Pokojski, Przewodnicząca Zarządu RJP Nr 9 – Pani Aleksandra Duży oraz Przewodniczący RJP nr 9 – Pan Jacek Pytel, który powitał gości również w imieniu Pana Borysa Pronobisa – Radnego Miasta Katowice – współorganizatora balu.

Oczywiście żadna dobra impreza karnawałowa nie może się obejść bez dobrego wodzireja i występów. Na balu do zabawy zachęcał Mirosław Kańtor – Wodzirej, który porwał naszych Seniorów do zabawy oraz Mariusz Doroz, który śpiewał zarówno znane wszystkim szlagiery , jak i autorskie utwory ze swojej płyty. Te wszystkie świetne zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę świetnej zabawy, zrobił dla nas Robert Konieczny – Radny jednostki Pomocniczej Nr 9. Przede wszystkim podziękowania za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy należą się Wiceprzewodniczącej Zarządu naszej Jednostki - Pani Małgorzacie Herman.

Oczywiście wielkie podziękowania należą się Sponsorom i Darczyńcom, dzięki którym ta impreza mogła się odbyć w tak wspaniałej oprawie:

-Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” zapewniła salę, na której odbyła się impreza i napoje chłodzące dla roztańczonych gości

Bardzo dziękujemy też następującym firmom za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania:

-Bank PKO BP – szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor Krystyny Kozieł

-HELLFEIER Sp. z o.o , która zapewniła również ochronę balu i zadbała o bezpieczeństwo naszych Seniorów i wszystkich gości.

-SYSTEL – Systemy Teleinformatyczne

-Denticon – Praktyka Stomatologiczna Aleksandra Obszyńska

-Kobieta OdNowa –Mrs.Sporty Edyta Dudzińska

-Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

-Prawne Rozwiązania Parkingowe

-Cukiernia „Król” Katowice

 

 

 
Copyright © 2018 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.