stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Informacja Drukuj
środa, 04 kwietnia 2018 10:46

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „PIAST” w Katowicach uprzejmie informuje, że w związku z przewidzianymi w  porządku obrad Walnego Zgromadzenia wyborami do Rady Nadzorczej na okres kadencji 2018 - 2021,  mogą Państwo zgłaszać swoich kandydatów do pracy w tym organie.

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać członkowie Spółdzielni, w formie pisemnej, w terminie do dnia 25 kwietnia 2018 roku. Do zgłoszenia należy załączyć pisemną zgodę na kandydowanie oraz oświadczenia wynikające z przepisów prawa spółdzielczego.

Na ww. zasadach można również zgłaszać kandydatów na zastępców członków Rady Nadzorczej, którzy również będą wybierani na najbliższym Walnym Zgromadzeniu.

Formularz zgłoszenia KANDYDATA NA CZŁONKA RADY NADZORCZEJ oraz formularz zgłoszenia ZASTĘPCY KANDYDATA NA CZŁONKA RADY NADZORCZEJ oraz wymagane oświadczenia kandydata można pobrać klikając w linki umieszczone poniżej, można je również pobrać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Zawiszy Czarnego 8, pokój nr 40.

 

 

Do pobrania:

 


 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.