Start Strona główna lista artykułów Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Katowice

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Katowice Drukuj
wtorek, 03 marca 2020 07:24

W związku z planowaną w bieżącym roku aktualizacją „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Katowice na lata 2016-2022", Miasto zaprasza instytucje, organizacje oraz przedsiębiorców prywatnych do zgłaszania projektów planowanych do realizacji w podobszarach rewitalizacji wskazanych w Programie.


Aktualizacja daje równocześnie możliwość uaktualnienia informacji o projektach już wpisanych do Programu. Zgłoszenia projektów należy dokonać wypełniając wniosek o ujęcie projektu w Lokalnym Programie Rewitalizacji. Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie: 30 kwietnia 2020 r.

Wniosek (Wniosek_wzór.doc) należy przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Katowice, ul. Młyńska 4, 40-093 Katowice lub złożyć osobiście w Wydziale Rozwoju Miasta, przy ul. Warszawskiej 4 (IV piętro, pok. 479).

Ujęcie projektu w LPR umożliwia uprawnionym beneficjentom staranie się o pozyskanie środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na typy działań o charakterze wielowymiarowej rewitalizacji. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są pod adresem: rpo.slaskie.pl.

Miasto nie udziela wsparcia finansowego dla realizacji projektów ujętych w Programie Rewitalizacji.


Kontakt: Wydział Rozwoju Miasta, 32-2593-624,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Źródło: katowice.eu

 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.