Start Strona główna lista artykułów Konkurs "Najpiękniejszy katowicki balkon 2021"

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Konkurs "Najpiękniejszy katowicki balkon 2021" Drukuj
poniedziałek, 05 lipca 2021 06:42

Pokaż nam swoją zieloną aranżację i wygraj 1500 zł, 1000 zł lub 500 zł*! Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2021 r.


Obcowanie z naturą jest silną potrzebą każdego z nas. Jej działanie jest kojące i relaksujące, a jej piękno pozwala cieszyć oczy i odnaleźć spokój. Przyroda nawet na tak niewielkiej powierzchni, jak nasze balkony, ma wielką moc!

Tak jak i zieleń w mieście, która pełni funkcję klimatyczną i ekologiczną, chroniąc nas od  zanieczyszczeń, zwiększając wilgotność powietrza czy wpływając na bioklimat poprzez obniżenie temperatury powietrza nawet o kilka stopni! Zieleń daje także schronienie, jest źródłem pokarmu dla zwierząt i owadów, a wreszcie pełni funkcje społeczne i wpływa na zdrowie psychiczne, umożliwiając zaznanie pełnego relaksu.

Dlatego jeśli obcowanie z naturą jest dla Ciebie ważnym aspektem życia i urządziłeś swój balkon tak, by stał się Twoją zieloną oazą, weź udział w naszym konkursie!

Konkurs kierujemy do wszystkich mieszkańców Katowic, posiadających tytuł prawny do balkonu, którego wystrój jest przedmiotem oceny. Jego celem jest wyłonienie najatrakcyjniejszych aranżacji w kategorii: "Najpiękniejszy katowicki balkon 2021 r." a także promowanie proekologicznych postaw, pomysłowości i kreatywnych aranżacji z użyciem roślinności, dbałości o najbliższe otoczenie oraz troski o ogólny wizerunek i walory estetyczne zamieszkiwanej dzielnicy i miasta.

Przesłane zdjęcia powinny ukazywać aranżację widzianą z zewnątrz budynku, o ile to możliwe, oraz jego wnętrze.

Autorzy zwycięskich aranżacji otrzymają nagrody pieniężne:

I miejsce - 1500 zł brutto*

II miejsce - 1000 zł brutto*

III miejsce - 500 zł brutto*

Dodatkowo Organizator może przyznać maksymalnie 6 wyróżnień, uhonorowanych nagrodami rzeczowymi. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się we wrześniu 2021 r.
Wypełnij formularz

REGULAMIN KONKURSU NAJPIĘKNIEJSZY KATOWICKI BALKON


*Nagrody  finansowe  zostaną  wypłacone  w  kwocie  netto,  tzn.  zostaną  pomniejszone o naliczony i pobrany zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych (stawka podatku 10%), którego płatnikiem jest Organizator Konkursu.


Źródło: katowice.eu

 
Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.