Start Strona główna lista artykułów 16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na płeć

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na płeć Drukuj
środa, 08 grudnia 2021 09:36

Rada Jednostki Pomocniczej nr 9 serdecznie zaprasza na happening na Tysiącleciu poświęcony międzynarodowym obchodom "16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na płeć".


Rada Jednostki Pomocniczej nr 9 serdecznie zaprasza mieszkańców na happening na Tysiącleciu poświęcony międzynarodowym obchodom "16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na płeć". Wydarzenie odbędzie się 10.12.2021 (piątek) - w godzinach 17.00 - 19.00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej "Piast".

Zapraszamy na bezpłatne:

  • praktyczne zajęcia z samoobrony,
  • konsultacje prawnicze i psychologiczne.

Podczas zajęć dla dorosłych, Fundacja Podaruj Nadzieję poprowadzi warsztaty artystyczne i rękodzieła dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Zapisy w imieniu Rady Jednostki Pomocniczej przyjmuje Radna Anna Szyguła pod numerem tel.: 511-615-547

Organizatorzy i Partnerzy: Rada Jednostki Pomocniczej nr 9, Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast, Komenda Miejska Policji Katowice, Ośrodek Interwencji Kryzysowej Katowice, Fundacja Podaruj Nadzieję, Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kolano Katowice.


AKTUALIZACJA: 

"Niestety, otrzymaliśmy pismo od głównego komendanta, że ze względu na panującą sytuację epidemiczną, wszystkie szkolenia wymagające skupiania się w jednym miejscu większej ilości osób zostają zawieszone do odwołania.

W związku z powyższym, zaplanowane na najbliższy piątek zajęcia niestety nie odbędą się i zostają przeniesione na bliżej nieokreślony termin."Źródło: RJP nr 9

 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.