stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ferie z Książką Drukuj
poniedziałek, 16 stycznia 2023 08:00

Zapraszamy do Biblioteki wszystkich miłośników powieści graficznych, superbohaterskich serii komiksowych, klasyki polskiego komiksu, czy japońskiej animacji i mangi.


Podczas Ferii z Książką to właśnie obraz stanie się głównym punktem obserwacji, eksperymentów i poznania, podczas zimowych warsztatów, spotkań czy spacerów organizowanych w bibliotece lub w kooperacji z przyjaznymi siłami katowickich instytucji kultury. Czasem nie potrzeba wiele, by przemierzyć galaktykę, uratować świat czy zamienić się w Asteriksa lub przeżyć wielką przygodę z Kajkiem i Kokoszem, albo nawet Wiedźminem. Podczas feryjnych działań stawiamy na proste formy i wykorzystujemy biblioteczne zasoby. Zapraszamy do wybranych filii, młodych niedorosłych (7-12 lat) na spotkania ze słowem, warsztaty i zabawy literackie. Przybywajcie!

Warsztaty i spotkania odbywają się w wybrane dni ferii 16-20 stycznia oraz 23-27 stycznia.

Na Osiedlu Tysiąclecia na warsztaty zapraszamy do:

Filia nr 25 
ul. Chrobrego 2
40-881 Katowice
tel.: 32 254-42-06

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z informacjami dotyczącymi tematyki i godzin rozpoczęcia spotkań dla poszczególnych filiach bibliotecznych. Wszystkie zajęcia prowadzone w bibliotece, na miejscu są bezpłatne.

 

Źródło: mbp.katowice.pl

 
Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.