Start Strona główna lista artykułów Wybory do Rady Nadzorczej

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wybory do Rady Nadzorczej Drukuj
poniedziałek, 15 maja 2023 08:00

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach uprzejmie informuje, że w związku z przewidzianymi w porządku obrad Walnego Zgromadzenia wyborami do Rady Nadzorczej na okres kadencji 2023-2026, mogą Państwo zgłaszać swoich kandydatów do pracy w tym organie.


Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać członkowie Spółdzielni, w formie pisemnej, w terminie do dnia 2 czerwca 2023 roku. Do zgłoszenia należy załączyć pisemną zgodę na kandydowanie oraz oświadczenia wynikające z przepisów Prawa spółdzielczego. Na ww. zasadach można również zgłaszać kandydatów na zastępców członków Rady Nadzorczej, którzy również będą wybierani na najbliższym Walnym Zgromadzeniu.

Formularz zgłoszenia oraz wymagane oświadczenia kandydata można pobrać klikając w linki umieszczone poniżej lub można je pobrać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Zawiszy Czarnego 8 w Katowicach, pokój nr 35.


Katowice, 15.05.2023 r.

Zarząd SM „Piast”

Do pobrania:

 
Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.