stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pikniki z Bebokiem Drukuj
poniedziałek, 18 marca 2024 08:00

W drugiej połowie marca wystartuje kolejna edycja spotkań edukacyjno-rozrywkowych z bebokiem Rajdusiem. Podczas nich można zdobyć wiedzę i cenne wskazówki dotyczące m.in. bezpieczeństwa w ruchu drogowym.


Poza warsztatami edukacyjnymi na uczestników będą czekały przeróżne atrakcje. W strefie dla dzieci przygotowano rowerowe miasteczko ruchu drogowego oraz symulator jazdy skuterem. Odbędą się również prelekcje z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, konkursy wiedzy o bezpieczeństwie oraz szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Przygotowano także strefę animacji i dmuchańce. Dodatkowo będzie można przyjrzeć się wozowi bojowo-gaśniczemu oraz sprzętowi policyjnemu.

Dla starszych, w strefie bezpieczeństwa udostępniony zostanie symulator dachowania samochodu oraz zderzenia, a chętni będą mogli sprawdzić swoje zdolności wirtualnego poruszania się w alkogoglach. Nie zabraknie również strefy rajdowej, gdzie będzie można delektować się smakołykami z rajdowego bufetu. Na odwiedzających będą czekały również konkursy z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie oraz szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.


 

(kliknij, aby powiększyć)

Źródło: katowice.eu

 
Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.