Start Strona główna lista artykułów Ułańska-Team z pierwszym pucharem

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ułańska-Team z pierwszym pucharem
poniedziałek, 01 sierpnia 2011 06:39

W sobotnie przedpołudnie (29 lipca 2011 r.) na boisku przy ul. Księżnej Jadwigi rozegrano pierwszy turniej o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Piast” w Katowicach.

Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów które zostały podzielone na dwie grupy A i B.

Rywalizacja systemem każdy z każdym po 15 minut wyłoniła dwa najlepsze zespoły poszczególnych grup, które stworzyły pary półfinału.

W grupie A do półfinału awansowały zespoły Sąsiadów i Dubaju natomiast z grupy B awans wywalczyły drużyny Ułańskiej Team i Tauzena. Po emocjonujących półfinałach awans do finału uzyskały zespoły Sąsiadów i Ułańska Team. W wielkim finale również oglądaliśmy wspaniałe widowisko a zwycięską bramkę zdobył zespół Ułańskiej Team i to on cieszył się z wielkiego pucharu i nagród rzeczowych.

W małym finale Dolny Tauzen pokonał Dubaj i tym samym zdobył trzecie miejsce.

Drużyna Ułańska Team wystąpiła w składzie: Dawid Bernet, Daniel Kopera, Marek Kozłowski, Mirosław Duda, Marcin Barański, Krzysztof Mazur, Dominik Owczarczyk. Łukasz Owczarczyk i Artur Wodniok.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce UŁAŃSKA TEAM


II miejsce SĄSIEDZI


III miejsce DOLNY-TAUZEN


TROFEA TURNIEJU


 
Copyright © 2020 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Jakość powietrza na 1000-leciu