Start Strona główna lista artykułów Koncert z okazji 10-lecia działalności MDK

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Koncert z okazji 10-lecia działalności MDK Drukuj
wtorek, 25 kwietnia 2017 10:27

Z okazji 10-lecia działalności młodzieżowego Domu Kultury - na os. Tysiąclecia w Katowicach oraz 50-lecia pracy pedagogicznej i artystycznej kierownika Z.P. i T. "Tysiąclatki"  w dniu 21 kwietnia 2017 odbył się Koncert Jubileuszowy w Pałacu Młodzieży w Katowicach.  Honorowymi gośćmi na koncercie byli:  Wiceprezydent Miasta Katowice Mariusz Skiba, były Prezydent Piotr Uszok, Przewodnicząca Rady Miasta Krystyna Siejna, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej 'Piast" Michał Marcinkowski.

Zaproszeni goście  otrzymali podziękowania za zaangażowanie i wsparcie  w rozwój zespołu a także odebrali z rąk dzieci  statuetki. Każdy z wyróżnionych gości zabrał głos i podkreślał zasługi Pani Barbary Bańskiej dla miasta jak i osiedla. Na stojąco oklaskami cała sala podziękowała Pani Basi. Cudowny koncert oklaskiwali też zaproszeni Radni i  pracownicy Miasta Katowic a także rodziny małych artystów. Było to wielkie przeżycie dla wszystkich przyjaciół Pani Basi  i "Tysiąclatek". W atmosferze rodzinnej świętowali i mali i duzi.

 

 
Copyright © 2018 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.