Start Strona główna lista artykułów PIKNIK PO SĄSIEDZKU

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PIKNIK PO SĄSIEDZKU Drukuj
piątek, 18 sierpnia 2023 07:00

W dniu 2 września 2023 r. na terenie Skweru Młodych Plastyków przy ul. Ułańskiej w Katowicach odbędzie się piknik polsko-ukraiński organizowany przez Miasto Katowice oraz Spółdzielnię Mieszkaniową PIAST.


Piknik realizowany jest m.in. ze środków pozyskanych przez Miasto Katowice w ramach porozumienia z Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) zawartego w dniu 19 października 2022 r. celem udzielenia wsparcia w zakresie reagowania w sytuacjach nadzwyczajnych dotyczących uchodźców, w obszarze związanym z ochroną dzieci.

Rozpoczęcie pikniku zaplanowano na godzinę 11.00 (odbędzie się mecz piłki nożnej przedszkolaków), o godz. 12.00 zaplanowano pokazy Policji i Straży Pożarnej, a od godz. 13.00 dostępne będą dmuchańce i animacje dla dzieci oraz bezpłatny poczęstunek dla mieszkańców. Występy zespołów artystycznych rozpoczną się o godz. 15.00. Na scenie pojawią się m.in.: Maciej Lipina z zespołem "Ściagani" (15.15), Tomasz Vinici z pokazem iluzji (16.30), Ewelina Sobczyk z zespołem TangoStan Quintet (19.00), a gwiazdą wieczoru będzie zespół Jambo Africa (20.15).


(wersja ukraińska)

 
Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.