Start Strona główna lista artykułów Naprawmyto.pl. Mieszkańcy Katowic mogą w łatwy sposób zgłaszać usterki w przestrzeni miejskiej

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Naprawmyto.pl. Mieszkańcy Katowic mogą w łatwy sposób zgłaszać usterki w przestrzeni miejskiej Drukuj
czwartek, 19 kwietnia 2018 14:11

Zniszczony chodnik, ławka, znak drogowy albo złamane drzewo. Od teraz mieszkańcy Katowic mogą w łatwy sposób zgłosić miejskim służbom, że coś w mieście trzeba naprawić. Aplikacja Naprawmyto.pl ma przyspieszyć usuwanie usterek w przestrzeni miasta. Co ważne, żadne zgłoszenie nie może zostać bez odpowiedzi.

Inicjatorem aplikacji Naprawmyto.pl były Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia oraz Fundacja im. Stefana Batorego. Do projektu włączają się kolejne miasta. W naszym regionie to m.in. Dąbrowa Górnicza. Naprawmyto.pl to narzędzie, które umożliwia, poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfona, zgłoszenie usterki bądź problemu w przestrzeni miejskiej. Mieszkaniec wybiera jedną z możliwych kategorii z zakresu: infrastruktury, przyrody i bezpieczeństwa lub kategorię „inne”. Dodaje opis i zdjęcie. Służby miejskie wyjaśniają problem i zajmują się jego rozwiązaniem. Jeśli z jakiegoś powodu się to nie uda, mieszkaniec również zostanie o tym poinformowany.

Źródło: katowice24.info

 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.