Start Strona główna lista artykułów Tyskie Fest 2018: Śląska biesiada w Parku Śląskim

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tyskie Fest 2018: Śląska biesiada w Parku Śląskim Drukuj
wtorek, 21 sierpnia 2018 13:17

Już w ten weekend, od 25 do 26 sierpnia, w Parku Śląskim odbędzie się największy w regionie festiwal piwa - Tyskie Fest 2018.


Tyskie Fest, znane w poprzednich latach jako Beerfest, po raz 18. stanie się miejscem największego święta piwa w Polsce. Na uczestników czeka masa atrakcji i muzyki na żywo.

W sobotę, 25 sierpnia, na scenie głównej wystąpią tacy artyści, jak: Myslovitz, Róże Europy, Grubson, Bas Tajpan & Bob One, Xxanaxx, Feel i Lipali.

W niedzielę, 26 sierpnia, wystąpią: Nosowska, Pokahontaz, Miuosh, Sound & Grace, Ania Dąbrowska oraz Mrozu. Z kolei w namiocie biesiadnym zagoszczą lokalni artyści m.in. Mirek Szołtysek, De Silvers czy Blue Party, którzy zagrają podczas śląskiej biesiady.

 

Poza koncertami, wśród zaplanowanych atrakcji znajdą się między innymi:

 

  • Strefa Tyskich Browarów Książęcych, gdzie zainteresowani będą mogli poznać historię browaru i dowiedzieć się jak warzy się piwo;
  • Strefa Parku Rozrywki, dla chcących wyszaleć się w lunaparku;
  • Strefa Foodtrucków, gdzie serwowane będą dania prosto z mobilnych restauracji;
  • Strefa Chillout, z pufami i leżakami dla spragnionych relaksu;
  • Strefa Odpowiedzialnościowa, gdzie będzie można sprawdzić zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, a także spróbować swoich sił w zadaniach z użyciem "alkogogli", takich jak np. pokonywanie labiryntu.

 

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

 

Dokładny program wydarzenia dostępny jest na stronie: www.tyskiefest.pl

 

Źródło: naszemiasto.pl

25 do niedzieli 26 sierpnia, w Parku Śląskim będzie największy w regionie festiwal piwa - Tyskie Fest 2018, wcześniej znany miłośnikom piwa, jako Beerfest.
 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.