Start Strona główna lista artykułów Opłać swoje rachunki przez internet w e-kartoteka.pl

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opłać swoje rachunki przez internet w e-kartoteka.pl Drukuj
poniedziałek, 10 września 2018 11:19

Zapraszamy mieszkańców osiedla Tysiąclecie, do zapoznania się z funkcjonalnościami serwisu e-kartoteka.pl.


Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, prezentujemy wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które zaoszczędzi Państwa cenny czas i znacznie ułatwi uregulowanie opłat czynszowych. Wszystkie informacje dostępne są tutaj 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez potrzeby wychodzenia z domu i drukowania dokumentów.

Aby zostać użytkownikiem serwisu e-kartoteka.pl należy wypełnić wniosek o login i hasło. Wniosek można wypełnić w Dziale Czynszów w spółdzielni lub wydrukować ze strony smpiast.pl.

Po zalogowaniu się do serwisu e-kartoteka.pl, w zakładce „Rozrachunki”, można w łatwy sposób sprawdzić roczną kartotekę naliczeń opłat i wpłat, dokumenty księgowe oraz wykresy graficzne płatności. Mogą Państwo także sprawdzić wykaz opłat miesięcznych - składniki opłat dla wszystkich posiadanych (najmowanych) lokali dla bieżącego miesiąca wraz z wykresami graficznymi.

Bardzo przydatną funkcją serwisu e-kartoteka.pl, jest możliwość bezpośredniego opłacenia należności w szybki, prosty i bezpieczny sposób.

Po kliknięciu w Zapłać Online* zostaniemy przekierowani do strony, gdzie możemy wybrać swój bank i dokonać płatności za czynsz, tak samo jak za zakupy internetowe.

 

 

*W przypadku uregulowania wszystkich należności, przycisk "zapłać online" nie będzie wyświetlany.

 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.