Start Strona główna lista artykułów Wodny plac zabaw już otwarty!

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wodny plac zabaw już otwarty! Drukuj
wtorek, 20 lipca 2021 10:40

We wtorek 20-ego lipca, odbyło się oficjalne otwarcie długo wyczekiwanego wodnego placu zabaw na Osiedlu Tysiąclecia. 


Plac powstał z ini­cjatywy Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” i mieszkań­ców osiedla, którzy swoimi głosami wybrali ten projekt w Budżecie Obywatelskim. Główną atrakcją placu zabaw jest wodna strefa, wy­posażona w armatki, fontanny, wiadra przelewowe, prysznice oraz grzybki wodne. Wszystko to usytuowa­no na miękkim, kolorowym podłożu, a w sąsiedztwie znajdziemy przebieralnie, dwie toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a także elementy małej ar­chitektury, tj. ławki, kosze, stojaki na rower, leżaki i pa­rasole przeciwsłoneczne.Dostosowany do po­trzeb osób niepełnosprawnych obiekt, czynny jest w godzi­nach od 10 do 20. Bezpieczeństwa pilnują wy­kwalifikowani pracownicy, jak i również całodobowy monitoring. 

Plac zlokalizowany jest przy alei Księżnej Jadwigi Śląskiej.Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi do korzystania z wodnego placu zabaw!


 
Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.