stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Piknik Rodzinny Drukuj
wtorek, 27 lipca 2021 07:33

31 lipca warto przyjść na Rynek i do Parku Powstańców Śląskich, gdzie miasto wraz z Ministrem Rodziny i Polityki Społecznej organizują Piknik Rodzinny, podczas którego będzie można zdrowo i na sportowo spędzić czas z rodziną.


Piknik odbędzie się w dwóch lokalizacjach – na Rynku i w Parku Powstańców Śląskich 31 lipca od godz. 12.00 do 19.00. Piknik zostanie podzielony na strefy tematyczne: zdrowia, kultury, zabaw, ekologii oraz inne. Zaplanowano w nich wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, np. pokaz magika, szczudlarze, żongler, quizy i zabawy. Pojawi się szalony naukowiec i wybuchowa kuchnia. Będzie można sprawdzić swoją sprawność w wyścigu w workach albo w miasteczku sportowym, a znajomość gwary - w konkursie. Organizatorzy proponują też malowanie twarzy, zamykanie w bańce mydlane, festiwal kolorów, kolejkę elektryczną. czyli to co dzieci lubią najbardziej. W strefie kulturalnej pojawi się kreatywny kącik, zabawy literackie, a w części ekologicznej promowana będzie adopcja zwierząt albo wykonać będzie można ekogadżety. Nie zabraknie też poczęstunków. 

Podczas pikniku znajdzie się również stoisko Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej dotyczące programu 500+. Warto też wspomnieć o tym, że będzie się można spisać, a na stanowisku Katowickiej Karty Mieszkańca – złożyć wniosek o KKM.


Więcej informacji na stronie: katowice.eu


(kliknij, aby powiększyć)


Źródło: katowice.eu

 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.