Start Ogłoszenia Ogłoszenia mieszkańców

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ogłoszenia mieszkańców


Zapraszamy mieszkańców Osiedla Tysiąclecie do zamieszczania ogłoszeń drobnych na naszej stronie. Ogłoszenie nie może być komercyjne i musi zmieścić się w maksymalnie 100 słowach. Ogłoszenia można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w temacie maila proszę napisać „ogłoszenie drobne”). Spółdzielnia zastrzega sobie prawo odmowy publikacji ogłoszenia.Zaginął kot Drukuj

24.07 zaginął KOT - biały w szare pręgowane ciapki, dorosły. Z okolic Katowice osiedle Tysiąclecia – Chrobrego 32. Kotek jest na pewno wystraszony bo to kicia nie wychodząca, będzie bardzo wdzięczny za odnalezienie. Wyleciał z balkonu więc może być ranny. Proszę skontaktujcie się do jego Pani jeśli gdzieś go zobaczycie tel. 661 264 885. Proszę dajcie wodę koło potencjalnych kryjówek (np. piwnice). Szukam też kontaktu do karmicieli kotów. Proszę przeszukajcie piwnice, rozejrzyjcie się na dworze. Może też być na ostatnim piętrze przy wejściu na dach.

***

 


Copyright © 2022 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.